Vytvořte si vlastní
svatební web

  • Méně starostí a hladký průběh svatby
  • Potvrďte si účast hostů s předstihem
  • Informujte hosty o všem důležitém

Chci si usnadnit plánování svatby
Prohlédnout ukázky stránek

Potvrďte si účast hostů s předstihem a pohodlně online

Díky formuláři k potvrzení účasti získáte rychlý přehled o účasti svatebních hostů. Budete tak mít přehled o tom, kdo dorazí bez partnera, kdo s dětmi nebo bez nich, jestli budou mít zájem o ubytování, případně, budou-li chtít nějak upravit svatební menu pro vegetariány. Celý formulář si nastavíte dle svých požadavků.

formulář potvrzení účasti

Seznam vašich hostů - jednoduše, přehledně, po ruce

Veškeré odpovědi hostů z webového formuláře se ukládají do databáze a najdete je v administraci v přehledné tabulce. Rychle tak budete mít přehled o celkovém počtu potvrzených hostů, rodinných příslušníků.

tabulka seznamu hostů

Svatební web přesně podle vás
a vaší svatby

Všechno musí ladit, nejen výzdoba, ale i váš svatební web. 100% přizpůsobitelný vzhled, výběr ze 6 odlišných šablon, nastavení libovolné barvy webu, fotky vás a partnera na pozadí webu, vlastní doména - to vše a spousta dalšího udělá z vašeho webu moderní svatební doplněk.

ukázky vzhledů

Informujte hosty o všem důležitém
na jednom místě

Díky svatebním stránkám si zjednodušíte plánování svatby a odpadne vám spousta starostí a dotazů od svatebních hostů. V případě změn na poslední chvíli je svatební web ideální způsob, jak informovat hosty o všem potřebném. Umístění adresy vašeho webu na svatební oznámení je pak už třešničkou na dortu.

vše na jednom místě

Svatební web s potvrzením účasti hostů vám
ušetří spoustu času a zajistí hladký průběh svatby.

Buďte nároční!

Chci mít hladký průběh svatby
Prohlédnout si ukázky svatebního webu