Blog o svatbě a plánováníPodle čeho vybrat snubní prsteny?

Svatba je jedinečná záležitost a svatební prstýnky neodmyslitelná položka na seznamu důležitých svatebních zvyklostí. Někomu se může zdát, že se jedná o drobný šperk bez větší symboliky, opak je v tomto případě pravdou. Při výběru manželských prstenů, byste si měli dát speciálně záležet na určitá kritéria. Výměna prstýnků a celá svatba je přece jedinečnou záležitostí, která se neopakuje. Celý proces si můžete s pomocí tohoto článku nasimulovat a připravit se něj. Hlavně s radostí a pozitivním naladěním! 

Jak požádat o ruku a jaké místo zvolit?

Po vašem boku kráčí ta nejdokonalejší z nejdokonalejších, pouto mezi vámi je silnější než ocelové lano, pohled na její tvář odhání ty nejčernější myšlenky a jediné, na co myslíte, je to, jak jí být ještě blíž. Gratulujeme, našel jste tu pravou! Pokud přemýšlíte nad žádostí o ruku, vyřčení svatebních slibů a následný společný život, určitě pokračujte ve čtení. Dozvíte se spoustu tipů, které vám osvětlí, jak správně vaši milou požádat o ruku a jak z navléknutí zásnubního prstenu udělat nezapomenutelný moment vašich životů.

Podle čeho vybírat zásnubní prsten 

Žádost o ruku je velká událost, která od muže vyžaduje pořádný kus odvahy. Snad každého doprovázejí obavy, že se setká s odmítnutím. Nejistotu panuje i kvůli zásnubnímu prstenu. Bude se vyvolené líbit? Výběr prstenu je náročná disciplína, ale nebojte, žena ho určitě bude mít ráda. Do konce života jí bude připomínat váš významný den.