Svatební blog - Módní doplňky

Svatební hry – část 2

Jako pořadatelé v podstatě jakékoliv akce si určitě přejete, aby byla pro ostatní něčím nezapomenutelná. Mnoho lidí se neradi nudí, proto je skvělé vymyslet nějaký program obsahující zábavu. Stejně jako každou jinou akci, i svatbu je důležité pořádně naplánovat a přidat do ni nějakou formu zábavy. Pojďme se spolu mrknout na druhou část tipů svatebních her, které dokáží vaši svatbu udělat jinou a speciální.


Psychologie a význam barev aneb jakou barevnost si vybrat na vaši svatbu

Jakou barvu si vybrat na vaši svatbu? Docela záludná otázka, na kterou si mnozí z vás nemohou odpovědět. Jít do klasické bílé, či do nějaké extravagantní? Svatby mohou být v podstatě sladěné do jakékoliv barvy si představíte. Přeci jen se pořádají i svatby do barev jako je černá, sytě růžová, či hnědá, tak proč si nevybrat tu, s kterou by se vám svatba líbila nejvíce?Svatba a roční období

Prvotní krok ke správně naplánované svatbě, je výběr data, kdy se svatba bude konat. Od toho se odráží i výběr ročního období. Obecně je známo, že svatby se nejčastěji konají v rozmezí léta a podzimu, kvůli teplému počasí, ale každému vyhovuje něco jiného. V tomto článku se dozvíte, jaké výhody mají jednotlivá roční období, protože přece jen – každé má něco do sebe. Jaké období si zvolíte vy?


Vhodné doplňky pro muže na svatbu

Během plánování a příprav na svatbu se velmi často zcela opomíjí fakt, jaké doplňky si na sebe ženich v den D vezme. Nakupování takových doplňků přitom nemusí být ani stresující, ani drahá záležitost. V dnešní době, která přeje online nákupům, je vytvoření sladěného vzhledu na svatební oslavu jednodušší než kdy dřív. Nakoupit si můžete kvalitní věci, které budou ladit k obleku a zároveň budou podtrhovat Vaši osobnost.

Abychom Vám rozhodování trochu ulehčili, vybrali jsme několik doplňků pro ženichy, díky kterým získáte nezapomenutelný vzhled.