Svatební blog - Barevnost

Originální nápady na jarní svatební menu

Jaro by se dalo považovat také za velmi oblíbené roční období na svatbu. Všechno venku rozkvétá, začíná svítit sluníčko a všichni mají po studené zimě lepší náladu. V tomto období roste též spousta výborných plodů a jiných pochoutek, z kterých lze udělat výživné čerstvé jarní menu nejen na akci, jako je svatba. Zde je 5 tipů na svatební jídla z potravin, které rostou na jaře, můžete je tedy podávat čerstvá a nejen, že si hosté pochutnají, ale budou konzumovat i spousta živin, které jsou pro tělo zdravé.Originální nápady na letní svatební menu – část 1

S každým ročním obdobím je spojeno mnoho jídel, která dokáží být čerstvá pouze v danou sezónu. Nejlepší způsob, jak stravovat naše těla, je jíst co nejvíce nezpracovaných a sezónních jídel. Proto se spolu pojďme podívat, jak vašim svatebním hostům dát možnost, se na váš den stravovat nejlépe, jak to jen pro jejich těla bude možné a zároveň tak, aby si pochutnali. V tomto článku se podíváme na svatební menu v období, v kterém se svatby pořádají nejčastěji – tedy v létě.


Jaké pití vybrat na vaši svatbu?

Svatební hostinu kromě jídla tvoří i pití. Mnozí by si pod svatebním pitím představili alkoholické nápoje, ale hosté mohou být omezeni ať už věkem, nebo tím, že alkohol jednoduše pít nesmí, proto je vhodné myslet i na to. Pojďme se spolu podívat na svatební drinky, v kterých si každý z hostů dokáže najít ten svůj 🥂.


Psychologie a význam barev aneb jakou barevnost si vybrat na vaši svatbu

Jakou barvu si vybrat na vaši svatbu? Docela záludná otázka, na kterou si mnozí z vás nemohou odpovědět. Jít do klasické bílé, či do nějaké extravagantní? Svatby mohou být v podstatě sladěné do jakékoliv barvy si představíte. Přeci jen se pořádají i svatby do barev jako je černá, sytě růžová, či hnědá, tak proč si nevybrat tu, s kterou by se vám svatba líbila nejvíce?