Svatební blog - Prstýnky


Jak originálně požádat o ruku – část 1

Žádost o ruku se pro mnohé může zdát jako velice zásadní moment v životě nejen daných jedinců ale i v životě páru. Není žádné pravidlo o tom, který z dvojice by měl o ruku požádat, proto ať už se jedná o žádaní o ruku ženou, či mužem, daný člověk by se měl opravdu zamyslet nad tím, jak dát své spřízněné duši osobitým stylem najevo, že s ní chce strávit zbytek života ve zlém i dobrém.Podle čeho vybírat zásnubní prsten 

Žádost o ruku je velká událost, která od muže vyžaduje pořádný kus odvahy. Snad každého doprovázejí obavy, že se setká s odmítnutím. Nejistotu panuje i kvůli zásnubnímu prstenu. Bude se vyvolené líbit? Výběr prstenu je náročná disciplína, ale nebojte, žena ho určitě bude mít ráda. Do konce života jí bude připomínat váš významný den.


Jak požádat o ruku a jaké místo zvolit?

Po vašem boku kráčí ta nejdokonalejší z nejdokonalejších, pouto mezi vámi je silnější než ocelové lano, pohled na její tvář odhání ty nejčernější myšlenky a jediné, na co myslíte, je to, jak jí být ještě blíž. Gratulujeme, našel jste tu pravou! Pokud přemýšlíte nad žádostí o ruku, vyřčení svatebních slibů a následný společný život, určitě pokračujte ve čtení. Dozvíte se spoustu tipů, které vám osvětlí, jak správně vaši milou požádat o ruku a jak z navléknutí zásnubního prstenu udělat nezapomenutelný moment vašich životů.