Svatební blog - Prstýnky


Podle čeho vybírat zásnubní prsten 

Žádost o ruku je velká událost, která od muže vyžaduje pořádný kus odvahy. Snad každého doprovázejí obavy, že se setká s odmítnutím. Nejistotu panuje i kvůli zásnubnímu prstenu. Bude se vyvolené líbit? Výběr prstenu je náročná disciplína, ale nebojte, žena ho určitě bude mít ráda. Do konce života jí bude připomínat váš významný den.


Jak požádat o ruku a jaké místo zvolit?

Po vašem boku kráčí ta nejdokonalejší z nejdokonalejších, pouto mezi vámi je silnější než ocelové lano, pohled na její tvář odhání ty nejčernější myšlenky a jediné, na co myslíte, je to, jak jí být ještě blíž. Gratulujeme, našel jste tu pravou! Pokud přemýšlíte nad žádostí o ruku, vyřčení svatebních slibů a následný společný život, určitě pokračujte ve čtení. Dozvíte se spoustu tipů, které vám osvětlí, jak správně vaši milou požádat o ruku a jak z navléknutí zásnubního prstenu udělat nezapomenutelný moment vašich životů.


Podle čeho vybrat snubní prsteny?

Svatba je jedinečná záležitost a svatební prstýnky neodmyslitelná položka na seznamu důležitých svatebních zvyklostí. Někomu se může zdát, že se jedná o drobný šperk bez větší symboliky, opak je v tomto případě pravdou. Při výběru manželských prstenů, byste si měli dát speciálně záležet na určitá kritéria. Výměna prstýnků a celá svatba je přece jedinečnou záležitostí, která se neopakuje. Celý proces si můžete s pomocí tohoto článku nasimulovat a připravit se něj. Hlavně s radostí a pozitivním naladěním!