Svatební blog - Dary

Originální nápady stánků pro Vaši svatbu

Každý z nás chce mít svou svatbu něčím speciální – ať už z praktické, zážitkové, či originální stránky 💍.  V tomto článku najdete spoustu tipů na stánky, zákoutí či jiné praktické vymoženosti, které jste ještě u nikoho na svatbě určitě jen tak neviděli – společně s foto inspirací 💒.


Svatební ochutnávka ze světa – část 1 Korea

Korejská republika, jakožto země ve východní Asii má velice speciální a odlišnou kulturu, než je ta naše. Nachází se zde spousta specialit, které mají nejen hodně benefitů pro naše zdraví a jsou ostřejší, ale uspokojí i naše chutě. Neříká se jen tak pro nic za nic, že japonská a korejská kuchyně patří mezi ty nejzdravější na světě.

 


Tipy na dárky pro svatební hosty

Součástí svatby jsou také svatební dary pro hosty, kteří se rozhodly na vaši svatbu dorazit. U této části je vhodné se opravdu zamyslet a neobdarovávat hosty něčím, co konec konců zůstane jen někde ležet, jako nevyužitá věc. Tím, že lidem kteří přijdou na vaši svatbu dáte dárek, vyjadřujete vděčnost za to, že dorazili oslavit váš velký den. Pojďme se tedy společně podívat na možnosti a tipy na dárky, které udělají radost a budou hosty využívané 🎁.Inspirujte se svatebními trendy ze západu 

Chystáte svatbu, ale nemáte představu, jak by měla vypadat? Vzpomeňte si na svatby, kterých jste se v minulosti zúčastnili jako host. Popřemýšlejte, co se vám líbilo a co byste raději udělali jinak. Inspiraci můžete čerpat také v zahraničních trendech. Víte, co je populární na západě?