Svatební blog - Tipy

Originální nápady stánků pro Vaši svatbu

Každý z nás chce mít svou svatbu něčím speciální – ať už z praktické, zážitkové, či originální stránky 💍.  V tomto článku najdete spoustu tipů na stánky, zákoutí či jiné praktické vymoženosti, které jste ještě u nikoho na svatbě určitě jen tak neviděli – společně s foto inspirací 💒.


Svatební ochutnávka ze světa – část 3 Francie

Paříž, jakožto hlavní město a již dávno důležité centrum dění, měla přístup k surovinám celého světa – od mnoha druhů zeleniny, až po maso či mořské plody. Dnes si pod francouzskou kuchyní většina z nás představí sladké pokrmy, ale toto město má také spousta výborných slaných chodů, které mohou být velkou inspirací ke svatební ochutnávce.
Tipy na nádherná místa na svatbu v zahraničí

Svatba v zahraničí láká pravděpodobně mnoho z nás, je ale tolik nádherných míst z kterých lze vybírat, že už ani člověk neví, které vybrat. Tak to ale u velkého výběru bývá, jakmile máte ale na výběr z menšiny, vybírání je následně snazší. Snažíme se vám výběr usnadnit, proto jsme se vám rozhodly v dnešním článku vypíchnout krásy zahraničí, kde je svatbu mít zároveň vhodné a výhody daných míst. Pojďme se na to podívat 👀.