Svatební blog - Tipy

Originální nápady na podzimní menu

Podzimní svatba má spoustu výhod i nevýhod. Jednou z výhod je určitě vysoký výběr chutných a kvalitních jídelních chodů, které můžete přidat právě i do svého svatebního menu. Na podzim roste mnoho výživných sezónních surovin, s kterými se dá dobře pracovat jak do sladka, tak i do slana.


Originální nápady na jarní svatební menu

Jaro by se dalo považovat také za velmi oblíbené roční období na svatbu. Všechno venku rozkvétá, začíná svítit sluníčko a všichni mají po studené zimě lepší náladu. V tomto období roste též spousta výborných plodů a jiných pochoutek, z kterých lze udělat výživné čerstvé jarní menu nejen na akci, jako je svatba. Zde je 5 tipů na svatební jídla z potravin, které rostou na jaře, můžete je tedy podávat čerstvá a nejen, že si hosté pochutnají, ale budou konzumovat i spousta živin, které jsou pro tělo zdravé.Originální nápady na letní svatební menu – část 1

S každým ročním obdobím je spojeno mnoho jídel, která dokáží být čerstvá pouze v danou sezónu. Nejlepší způsob, jak stravovat naše těla, je jíst co nejvíce nezpracovaných a sezónních jídel. Proto se spolu pojďme podívat, jak vašim svatebním hostům dát možnost, se na váš den stravovat nejlépe, jak to jen pro jejich těla bude možné a zároveň tak, aby si pochutnali. V tomto článku se podíváme na svatební menu v období, v kterém se svatby pořádají nejčastěji – tedy v létě.


Svatební hry – část 2

Jako pořadatelé v podstatě jakékoliv akce si určitě přejete, aby byla pro ostatní něčím nezapomenutelná. Mnoho lidí se neradi nudí, proto je skvělé vymyslet nějaký program obsahující zábavu. Stejně jako každou jinou akci, i svatbu je důležité pořádně naplánovat a přidat do ni nějakou formu zábavy. Pojďme se spolu mrknout na druhou část tipů svatebních her, které dokáží vaši svatbu udělat jinou a speciální.