Svatební blog - Pití

Svatba a praktiky jak plánovat

Určitě se mezi námi najdou tací, kteří by si nejraději vše naplánovali do poslední minuty a jeli v tomto režimu celý svůj život. Poté i tací, kteří nechávají svůj život plout a do plánování vlastně ani moc hrrr nejsou. Jakmile ale přijde na téma svatby, a role rozvrhnutí všeho padne na vás, nic jiného než naplánovat alespoň menšinu věcí vám nezbyde. V tomto článku se dozvíte, v čem vám vhodný diář a způsob zápisu plánů může usnadnit během svatebních příprav práci a zpříjemnit celý proces 💍.Originální nápady na podzimní menu

Podzimní svatba má spoustu výhod i nevýhod. Jednou z výhod je určitě vysoký výběr chutných a kvalitních jídelních chodů, které můžete přidat právě i do svého svatebního menu. Na podzim roste mnoho výživných sezónních surovin, s kterými se dá dobře pracovat jak do sladka, tak i do slana.


Originální nápady na jarní svatební menu

Jaro by se dalo považovat také za velmi oblíbené roční období na svatbu. Všechno venku rozkvétá, začíná svítit sluníčko a všichni mají po studené zimě lepší náladu. V tomto období roste též spousta výborných plodů a jiných pochoutek, z kterých lze udělat výživné čerstvé jarní menu nejen na akci, jako je svatba. Zde je 5 tipů na svatební jídla z potravin, které rostou na jaře, můžete je tedy podávat čerstvá a nejen, že si hosté pochutnají, ale budou konzumovat i spousta živin, které jsou pro tělo zdravé.


Jaké pití vybrat na vaši svatbu?

Svatební hostinu kromě jídla tvoří i pití. Mnozí by si pod svatebním pitím představili alkoholické nápoje, ale hosté mohou být omezeni ať už věkem, nebo tím, že alkohol jednoduše pít nesmí, proto je vhodné myslet i na to. Pojďme se spolu podívat na svatební drinky, v kterých si každý z hostů dokáže najít ten svůj 🥂.