Svatební blog - Po svatbě

Originální nápady stánků pro Vaši svatbu

Každý z nás chce mít svou svatbu něčím speciální – ať už z praktické, zážitkové, či originální stránky 💍.  V tomto článku najdete spoustu tipů na stánky, zákoutí či jiné praktické vymoženosti, které jste ještě u nikoho na svatbě určitě jen tak neviděli – společně s foto inspirací 💒.


Jak připravit sekci Info

V tomto návodu vám představíme sekci svatebních stránek s názvem „Info“ a k čemu je vhodné ji využít.

Kategorii „Info“ najdete v pořadí na svých stránkách až mezi posledními a v podstatě do ni můžete vložit jakékoliv potřebné informace, které chcete lidem předat a do jiné sekce se nehodí. Stejně jako každé jiné oddělní můžete i „Info“ odebrat za svých svatebních stránek, zda pro něj nenajdete uplatnění.


Top 5 míst na ty nejvydařenější líbánky

Každí novomanželé mají jiné představy o tom, jak by měly vypadat jejich líbánky. Někteří si pod pojmem „vysněné líbánky“ představí dva radostné a klidné týdny na chatě a jiní si představí několik dní v exotickém ráji. Co je váš šálek kávy a na jakém místě si vaše líbánky představujete? Zde najdete tipy na top 5 míst na ty nejvydařenější líbánky, tak snad si najdete i ty vaše!


Jak si originálně uchovat fotky ze svatby

V dnešní moderní době je až výjimečné u někoho vidět, že si pravidelně vyvolává a dává fotky do svého alba. Většinu totiž můžeme mít na mobilu, tabletu, počítači a nebo na flešce, či přenosném disku. Není ale přeci jen něco kouzelného na tom, mít fotky v hmotné podobě uchované v albu, či jinde, s pocitem, že se nějakým způsobem neodstraní?