Svatební blog - Foto a videoJak si originálně uchovat fotky ze svatby

V dnešní moderní době je až výjimečné u někoho vidět, že si pravidelně vyvolává a dává fotky do svého alba. Většinu totiž můžeme mít na mobilu, tabletu, počítači a nebo na flešce, či přenosném disku. Není ale přeci jen něco kouzelného na tom, mít fotky v hmotné podobě uchované v albu, či jinde, s pocitem, že se nějakým způsobem neodstraní?


Svatba a roční období

Prvotní krok ke správně naplánované svatbě, je výběr data, kdy se svatba bude konat. Od toho se odráží i výběr ročního období. Obecně je známo, že svatby se nejčastěji konají v rozmezí léta a podzimu, kvůli teplému počasí, ale každému vyhovuje něco jiného. V tomto článku se dozvíte, jaké výhody mají jednotlivá roční období, protože přece jen – každé má něco do sebe. Jaké období si zvolíte vy?


Vhodné doplňky pro muže na svatbu

Během plánování a příprav na svatbu se velmi často zcela opomíjí fakt, jaké doplňky si na sebe ženich v den D vezme. Nakupování takových doplňků přitom nemusí být ani stresující, ani drahá záležitost. V dnešní době, která přeje online nákupům, je vytvoření sladěného vzhledu na svatební oslavu jednodušší než kdy dřív. Nakoupit si můžete kvalitní věci, které budou ladit k obleku a zároveň budou podtrhovat Vaši osobnost.

Abychom Vám rozhodování trochu ulehčili, vybrali jsme několik doplňků pro ženichy, díky kterým získáte nezapomenutelný vzhled.