Svatební blog - Zahraničí

Svatební ochutnávka ze světa – část 3 Francie

Paříž, jakožto hlavní město a již dávno důležité centrum dění, měla přístup k surovinám celého světa – od mnoha druhů zeleniny, až po maso či mořské plody. Dnes si pod francouzskou kuchyní většina z nás představí sladké pokrmy, ale toto město má také spousta výborných slaných chodů, které mohou být velkou inspirací ke svatební ochutnávce.


Tipy na nádherná místa na svatbu v zahraničí

Svatba v zahraničí láká pravděpodobně mnoho z nás, je ale tolik nádherných míst z kterých lze vybírat, že už ani člověk neví, které vybrat. Tak to ale u velkého výběru bývá, jakmile máte ale na výběr z menšiny, vybírání je následně snazší. Snažíme se vám výběr usnadnit, proto jsme se vám rozhodly v dnešním článku vypíchnout krásy zahraničí, kde je svatbu mít zároveň vhodné a výhody daných míst. Pojďme se na to podívat 👀.


Svatební ochutnávka ze světa – část 2 Belgie

Jednou z kuchyní, kterou by jste na své svatbě mohli hostům formou ochutnávky představit je ta belgická. Belgická kuchyně byla ovlivněna německou, nizozemskou a francouzskou kuchyní a je známá především pro jejich čokoládu. Nemusí tomu ale tak být, k Belgii patří i jiné pochoutky, tak se na konkrétní pojďme společně podívat 👀.Svatební Sweet bar a vše potřebné o něm

Sweet bar aneb Candy bar má mnoho uplatnění i mimo svatební akce. Pojďme se ale spolu mrknout na využití „sladkého baru“ na svatbě. Sweet bar obecně představuje stolek či koutek plný sladkých pokrmů a sladkostí. Že se mu přezdívá „sladký bar“, ale neznamená že se v něm nemohou nacházet zdravé dobroty. Sladký přece neznamená nezdravý, no ne?

U klasického Candy baru se budou hromadit pravděpodobně mlsouni, hosté kteří si potrpí na sladké… co takhle ale vymyslet i slanou variantu Candy baru. Ano! I to je možné.