Svatební blog - Zahraničí

Svatební Sweet bar a vše potřebné o něm

Sweet bar aneb Candy bar má mnoho uplatnění i mimo svatební akce. Pojďme se ale spolu mrknout na využití „sladkého baru“ na svatbě. Sweet bar obecně představuje stolek či koutek plný sladkých pokrmů a sladkostí. Že se mu přezdívá „sladký bar“, ale neznamená že se v něm nemohou nacházet zdravé dobroty. Sladký přece neznamená nezdravý, no ne?

U klasického Candy baru se budou hromadit pravděpodobně mlsouni, hosté kteří si potrpí na sladké… co takhle ale vymyslet i slanou variantu Candy baru. Ano! I to je možné.


Top 5 míst na ty nejvydařenější líbánky

Každí novomanželé mají jiné představy o tom, jak by měly vypadat jejich líbánky. Někteří si pod pojmem „vysněné líbánky“ představí dva radostné a klidné týdny na chatě a jiní si představí několik dní v exotickém ráji. Co je váš šálek kávy a na jakém místě si vaše líbánky představujete? Zde najdete tipy na top 5 míst na ty nejvydařenější líbánky, tak snad si najdete i ty vaše!
Proč je dobré mít svatební stránky?

Svatba je jeden z nejkrásnějších momentů v životě. Pojí se s ním sliby lásky, neskutečná romantika a obrovské štěstí novomanželů. Pohádkovému dni bohužel předchází i dlouhé a náročné plánování, rozmýšlení detailů a stresující zařizování všech nutných povinností, bez kterých by se svatba neobešla. Plánování svateb může být mnohem jednodušší s využitím svatebních stránek. Svatební web vám pomůže uchovat všechny důležité informace na jednom místě, zpřehlední je všem hostům a vy a váš partner si můžete v klidu užívat jeden druhého a těšit se na váš jedinečný den! Čtěte dál a zjistěte, jaké pohádkové výhody vám svatební web může přinést!