Svatební blog - Zásnuby


Svatba a praktiky jak plánovat

Určitě se mezi námi najdou tací, kteří by si nejraději vše naplánovali do poslední minuty a jeli v tomto režimu celý svůj život. Poté i tací, kteří nechávají svůj život plout a do plánování vlastně ani moc hrrr nejsou. Jakmile ale přijde na téma svatby, a role rozvrhnutí všeho padne na vás, nic jiného než naplánovat alespoň menšinu věcí vám nezbyde. V tomto článku se dozvíte, v čem vám vhodný diář a způsob zápisu plánů může usnadnit během svatebních příprav práci a zpříjemnit celý proces 💍.


Jak originálně požádat o ruku – část 1

Žádost o ruku se pro mnohé může zdát jako velice zásadní moment v životě nejen daných jedinců ale i v životě páru. Není žádné pravidlo o tom, který z dvojice by měl o ruku požádat, proto ať už se jedná o žádaní o ruku ženou, či mužem, daný člověk by se měl opravdu zamyslet nad tím, jak dát své spřízněné duši osobitým stylem najevo, že s ní chce strávit zbytek života ve zlém i dobrém.


Plánování svatby

Plánování patří a vždy patřilo neodmyslitelně k vydařené svatbě. Co na svatbu plánovat a jaké pomůcky jsou k tomu vhodné a zároveň udělají plánování kreativnější a zábavnější? To vše se dozvíte v tomto článku.


Podle čeho vybírat zásnubní prsten 

Žádost o ruku je velká událost, která od muže vyžaduje pořádný kus odvahy. Snad každého doprovázejí obavy, že se setká s odmítnutím. Nejistotu panuje i kvůli zásnubnímu prstenu. Bude se vyvolené líbit? Výběr prstenu je náročná disciplína, ale nebojte, žena ho určitě bude mít ráda. Do konce života jí bude připomínat váš významný den.