Svatební blog - Květiny

Originální nápady stánků pro Vaši svatbu

Každý z nás chce mít svou svatbu něčím speciální – ať už z praktické, zážitkové, či originální stránky 💍.  V tomto článku najdete spoustu tipů na stánky, zákoutí či jiné praktické vymoženosti, které jste ještě u nikoho na svatbě určitě jen tak neviděli – společně s foto inspirací 💒.
Jak originálně požádat o ruku – část 2

Jelikož možností, jak požádat o ruku, je opravdu nespočet, vítáme tě u druhého článku, kde se dozvíte několik způsobů, jak originálně provést žádost o ruku. Ve svatebním plánování lze být opravdu kreativní, ale nejdůležitější je přizpůsobit žádost své milované polovičce, u které by jste si měli být jisti, jakým způsobem by jim tento čin udělal největší radost. Tak se pořádně zamyslete a vyberte ten, který bude vám nejbližší.


Tipy na dárky pro svatební hosty

Součástí svatby jsou také svatební dary pro hosty, kteří se rozhodly na vaši svatbu dorazit. U této části je vhodné se opravdu zamyslet a neobdarovávat hosty něčím, co konec konců zůstane jen někde ležet, jako nevyužitá věc. Tím, že lidem kteří přijdou na vaši svatbu dáte dárek, vyjadřujete vděčnost za to, že dorazili oslavit váš velký den. Pojďme se tedy společně podívat na možnosti a tipy na dárky, které udělají radost a budou hosty využívané 🎁.