Svatební blog - Moodboard

Svatební ochutnávka ze světa – část 2 Belgie

Jednou z kuchyní, kterou by jste na své svatbě mohli hostům formou ochutnávky představit je ta belgická. Belgická kuchyně byla ovlivněna německou, nizozemskou a francouzskou kuchyní a je známá především pro jejich čokoládu. Nemusí tomu ale tak být, k Belgii patří i jiné pochoutky, tak se na konkrétní pojďme společně podívat 👀.


Svatební ochutnávka ze světa – část 1 Korea

Korejská republika, jakožto země ve východní Asii má velice speciální a odlišnou kulturu, než je ta naše. Nachází se zde spousta specialit, které mají nejen hodně benefitů pro naše zdraví a jsou ostřejší, ale uspokojí i naše chutě. Neříká se jen tak pro nic za nic, že japonská a korejská kuchyně patří mezi ty nejzdravější na světě.

 


Jak originálně požádat o ruku – část 1

Žádost o ruku se pro mnohé může zdát jako velice zásadní moment v životě nejen daných jedinců ale i v životě páru. Není žádné pravidlo o tom, který z dvojice by měl o ruku požádat, proto ať už se jedná o žádaní o ruku ženou, či mužem, daný člověk by se měl opravdu zamyslet nad tím, jak dát své spřízněné duši osobitým stylem najevo, že s ní chce strávit zbytek života ve zlém i dobrém.


Svatební moodboard

Moodboard obecně je v podstatě kompozice obrázků, ústřižků nebo i samolepek založena na dané náladě, nebo libovolném tématu. Výsledek moodboardu na konci vypadá jako taková koláž, kterou si můžete někde vystavit. Lze to ale vytvořit i v digitální formě, je jen na vás, co vám bude vyhovovat.