Výhody svatebního webu aneb snadnější plánování svatby

Důležitá místa

Každý jednou zabloudí. Aby se to však nestalo právě ve váš svatební den, je dobré mít napsané adresy všech důležitých míst, jako je místo obřadu, svatební hostiny, ubytování atd.

ukázka mapy míst
ukázka programu dne

Program dne

Nejjednodušší způsob, jak informovat hosty o programu vašeho svatebního dne. S webem máte také jistotu, že se všichni svatebčané dozví o případných změnách.

Seznam darů

Vybavujete nový byt nebo šetříte na vlastní dům? Vyhněte se nechtěným svatebním darům. Řešení svatebních darů nebylo nikdy jednodušší. Hosté si mohou dary hned i rezervovat.

ukázka rezervace daru
ukázka formuláře k potvrzení účasti

Potvrzení účasti hostů

Získejte s předstihem přehled o svatebních hostech včetně jejich doprovodu a dětí. Zajímá vás kdo bude chtít ubytovat? Je někdo vegetarián? Vše si můžete libovolně nastavit přes podle vašich potřeb.

Libovolná barva webu

Své stránky můžete mít v barvě dle vlastního přání. Stránky vám tak budou perfektně ladit s vaší svatbou.

ukázka výběru barvy
ukázka seznamu hostů

Seznam hostů

Díky přehlednému seznamu hostů budete hned vědět počet potvrzených hostů, pro kolik osob je potřeba zajistit ubytování, kdo bude mít co na svatební hostinu, s kolika dětmi počítat a spoustu dalšího.

Svatební web je moderní forma dnes už nepraktického svatebního oznámení.
Jedná se o užitečného pomocníka, který vám ušetří čas, peníze a hlavně starosti! Vyzkoušejte jej bez obav na 7 dní zdarma

Vlastní doména

Vylaďte si stránky do detailu např. stylovou vlastní doménou. Adresy jako www.lucka-a-honza.cz nebo www.novakovi.cz pak můžete umístit přímo na svatební oznámení.

Fotogalerie

Sdílejte s rodinou a přáteli fotky z vaší společné cesty životem. Po obřadu zde můžete umístit ty nejzajímavější fotky ze svatby.

Vícejazyčné stránky

Mezinárodní svatba? Nebo jen přijede příbuzný z Ameriky? Žádný problém. S námi můžete mít své stránky v libovolném počtu jazyků.

Odpočet do svatebního dne

Aktivní odpočet je vítané oživení vašeho svatebního webu. Přispívá nejen k rychlejší představě hostů, kolik dnů zbývá do vašeho velkého dne.

Soukromí

Chráníme vaše soukromí. Ne každý chce být na internetu vidět. Své svatební stránky si můžete zabezpečit heslem.

Důležití lidé na svatbě

Vedle nevěsty a ženicha na svatbě nesmí chybě svědkové - představte je hostům. A co rodiče? Ty by zde rozhodně neměli chybět :-)

Vše o nevěstě a ženichovi

Znají vás hosté dobře? Jaké jsou vaše vlastnosti? Jaké máte koníčky a oblíbené sporty? Popište například jeden druhého...

Společný životní příběh

V moderním zpracování můžete hezky na časové oso představit seznámení s partnerem, první polibek, první dovolenou, společné bydlení a spoustu dalších společných okamžiků.

Upravte si stránky podle sebe

Nabízíme vám maximální volnost - upravte si vše od textů, obrázků přes font písma až po jednotlivé části webu, které můžete snadno skrýt. Vše si nastavíte, jak vy sami chcete.

Různé vzhledy stránek

Nabízíme vám hned několik zcela odlišných vzhledů stránek, abyste si mohli vybrat ten, který se nejlépe hodí ke stylu vaší svatby. Vzhled si můžete změnit kdykoliv v průběhu.

Až o 20 % méně starostí!

Odpadne vám spousta starostí a dotazů k vaší svatbě, jako např. kde bude svatba, jaký bude program, jídlo, ubytování a co vám svatebčané mají koupit za dary.

Kniha návštěv

Prostřednictvím knihy návštěv vám svatební hosté mohou snadno nechat vzkaz, přání nebo rychlý dotaz.

Vše na jednom místě

Mějte všechny důležité informace a novinky pro vaše hosty na jednom místě a přístupné na jedno kliknutí.

SSL certifikát zdarma

Ke každým svatebním stránkám dáváme zdarma SSL certifikát, který zvyšuje bezpečnost vašich stránek šifrovaným připojením.

Na 7 dní zdarma

S námi nic neriskujete. Svůj svatební web si můžete vyzkoušet na 7 dní zdarma.

QR kód ke stažení

Ke svatebním stránkám si můžete snadno stáhnout QR kód s adresou stránek a umístit jej třeba na svatební oznámení nebo do svatebních novin atp.

Vytvořit web a usnadnit si plánování svatby