Výhody svatebního webu aneb snadnější plánování svatby

Potvrzení účasti hostů

Získejte s předstihem přehled o svatebních hostech včetně jejich doprovodu a dětí. Zajímá vás kdo bude chtít ubytovat? Je někdo vegetarián? Vše si můžete libovolně nastavit přes podle vašich potřeb.

ukázka formuláře k potvrzení účasti
ukázka seznamu hostů

Seznam hostů

Díky přehlednému seznamu hostů budete hned vědět počet potvrzených hostů, pro kolik osob je potřeba zajistit ubytování, kdo bude mít co na svatební hostinu, s kolika dětmi počítat a spoustu dalšího.

Program dne

Nejjednodušší způsob, jak informovat hosty o programu vašeho svatebního dne. S webem máte také jistotu, že se všichni svatebčané dozví o případných změnách.

ukázka programu dne
ukázka mapy míst

Důležitá místa

Každý jednou zabloudí. Aby se to však nestalo právě ve váš svatební den, je dobré mít napsané adresy všech důležitých míst, jako je místo obřadu, svatební hostiny, ubytování atd.

Libovolná barva webu

Své stránky můžete mít v barvě dle vlastního přání. Stránky vám tak budou perfektně ladit s vaším svatebním oznámením a svatbou.

ukázka výběru barvy
ukázka rezervace daru

Seznam darů

Vybavujete nový byt nebo šetříte na vlastní dům? Vyhněte se nechtěným svatebním darům. Řešení svatebních darů nebylo nikdy jednodušší. Hosté si mohou dary hned i rezervovat.

Svatební web je moderní a hlavně užitečný pomocník, který šetří čas i peníze Vyzkoušejte jej bez starostí na 7 dní zdarma

Vlastní doména

Vylaďte si stránky do detailu např. stylovou vlastní doménou. Adresy jako www.lucka-a-honza.cz nebo www.novakovi.cz pak můžete umístit přímo na svatební oznámení.

Až o 20 % méně starostí!

Odpadne vám spousta starostí a dotazů k vaší svatbě, jako např. kde bude svatba, jaký bude program, jídlo, ubytování a co vám svatebčané mají koupit za dary.

Vícejazyčné stránky CZ vlajka EN vlajka DE vlajka

Mezinárodní svatba? Nebo jen přijede příbuzný z Ameriky? Žádný problém. S námi můžete mít své stránky v libovolném počtu jazyků.

Fotogalerie

Sdílejte s rodinou a přáteli fotky z vaší společné cesty životem. Po obřadu zde můžete umístit ty nejzajímavější fotky ze svatby.

Společný životní příběh

V moderním zpracování můžete hezky na časové oso představit seznámení s partnerem, první polibek, první dovolenou, společné bydlení a spoustu dalších společných okamžiků.

Důležití lidé na svatbě

Vedle nevěsty a ženicha na svatbě nesmí chybě svědkové - představte je hostům. A co rodiče? Ty by zde rozhodně neměli chybět :-)

Vše o nevěstě a ženichovi

Znají vás hosté dobře? Jaké jsou vaše vlastnosti? Jaké máte koníčky a oblíbené sporty? Popište například jeden druhého...

Kniha návštěv

Prostřednictvím knihy návštěv vám svatební hosté mohou snadno nechat vzkaz, přání nebo rychlý dotaz.

Upravte si stránky podle sebe

Nabízíme vám maximální volnost - upravte si vše od textů, obrázků přes font písma až po jednotlivé části webu, které můžete snadno skrýt. Vše si nastavíte, jak vy sami chcete.

Různé vzhledy stránek

Nabízíme vám hned několik zcela odlišných vzhledů stránek, abyste si mohli vybrat ten, který se nejlépe hodí ke stylu vaší svatby. Vzhled si můžete změnit kdykoliv v průběhu.

Odpočet do svatebního dne

Aktivní odpočet je vítané oživení vašeho svatebního webu. Přispívá nejen k rychlejší představě hostů, kolik dnů zbývá do vašeho velkého dne.

Soukromí

Váš web je chráněný heslem, které si nastavíte při vytvoření. Tak zůstane obsah soukromý jen pro vás a vaše hosty.

Vše na jednom místě

Mějte všechny důležité informace a novinky pro vaše hosty na jednom místě a přístupné na jedno kliknutí.

Na 7 dní zdarma

S námi nic neriskujete. Svůj svatební web si můžete vyzkoušet na 7 dní zdarma.

Jdu do toho!