Svatební blog - Svatební web

Originální nápady stánků pro Vaši svatbu

Každý z nás chce mít svou svatbu něčím speciální – ať už z praktické, zážitkové, či originální stránky 💍.  V tomto článku najdete spoustu tipů na stánky, zákoutí či jiné praktické vymoženosti, které jste ještě u nikoho na svatbě určitě jen tak neviděli – společně s foto inspirací 💒.


Svatba a praktiky jak plánovat

Určitě se mezi námi najdou tací, kteří by si nejraději vše naplánovali do poslední minuty a jeli v tomto režimu celý svůj život. Poté i tací, kteří nechávají svůj život plout a do plánování vlastně ani moc hrrr nejsou. Jakmile ale přijde na téma svatby, a role rozvrhnutí všeho padne na vás, nic jiného než naplánovat alespoň menšinu věcí vám nezbyde. V tomto článku se dozvíte, v čem vám vhodný diář a způsob zápisu plánů může usnadnit během svatebních příprav práci a zpříjemnit celý proces 💍.
Jak připravit sekci Info

V tomto návodu vám představíme sekci svatebních stránek s názvem „Info“ a k čemu je vhodné ji využít.

Kategorii „Info“ najdete v pořadí na svých stránkách až mezi posledními a v podstatě do ni můžete vložit jakékoliv potřebné informace, které chcete lidem předat a do jiné sekce se nehodí. Stejně jako každé jiné oddělní můžete i „Info“ odebrat za svých svatebních stránek, zda pro něj nenajdete uplatnění.